FN422-1-13
Schaffner*FN 422-1-13 Compact Easy Mount Filter, 1A, <3.5mA
Manufacturer Item No.:
800198-SF
Item number:
FN 422-1-13
from 5 pieces
28,60 € / 1 pieces
from 10 pieces
22,00 € / 1 pieces
from 20 pieces
19,07 € / 1 pieces
from 100 pieces
16,82 € / 1 pieces
from 200 pieces
14,30 € / 1 pieces
from 1000 pieces
13,87 € / 1 pieces
from 2000 pieces
13,44 € / 1 pieces
from 4000 pieces
13,01 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN422 |
|---|---|
| Application Type: | Electrical and electronic equipment |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 1 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 60 g |
| Gross weight: | 66 g |