FN410-0.5-02
Schaffner*FN 410-0,5-02 PCB Mount Filter 250VAC, 2-Stage, 0.5A
Manufacturer Item No.:
800107-SF
Item number:
FN 410-0.5-02
from 5 pieces
33,92 € / 1 pieces
from 10 pieces
26,09 € / 1 pieces
from 25 pieces
22,61 € / 1 pieces
from 50 pieces
19,95 € / 1 pieces
from 125 pieces
16,96 € / 1 pieces
from 2500 pieces
16,45 € / 1 pieces
from 5000 pieces
15,94 € / 1 pieces
from 10000 pieces
15,43 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN410 |
|---|---|
| Application Type: | Electrical and electronic equipment |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 0.5 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 80 g |
| Gross weight: | 87 g |