FN382B-4-22
Schaffner*FN 382B-4-22 IEC Inlet Filter with Switch, Dual Fuse and Voltag
Manufacturer Item No.:
800369-SF
Item number:
FN 382B-4-22
from 40 pieces
26,12 € / 1 pieces
from 200 pieces
25,34 € / 1 pieces
from 400 pieces
24,55 € / 1 pieces
from 800 pieces
23,77 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN380 |
|---|---|
| Application Type: | Medical equipment |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 4 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | yes |
| Low Leakage Current: | yes |
| Performance Level: | standard |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | yes |
| Net weight: | 60 g |
| Gross weight: | 66 g |