FN332-1-05
Schaffner*FN 332-1-05 Single Phase Compact Chassis Filter 250VAC, 1A
Manufacturer Item No.:
800097-SF
Item number:
FN 332-1-05
from 1 pieces
25,28 € / 1 pieces
from 5 pieces
19,45 € / 1 pieces
from 10 pieces
16,85 € / 1 pieces
from 25 pieces
14,87 € / 1 pieces
from 60 pieces
12,64 € / 1 pieces
from 300 pieces
12,26 € / 1 pieces
from 600 pieces
11,88 € / 1 pieces
from 1200 pieces
11,50 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN332 |
|---|---|
| Application Type: | Electrical and electronic equipment |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 1 A |
| Number of phases: | 3 |
| with Neutral: | yes |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | standard |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Net weight: | 65 g |
| Gross weight: | 92 g |