FN3268-75-34
Schaffner*FN 3268-75-34 geringer Ableitstrom 3 Phase Slim Line Filter 520VAC, 75A, Low Leakage
Manufacturer Item No.:
810318-SF
Item number:
FN 3268-75-34
from 1 pieces
445,54 € / 1 pieces
from 5 pieces
432,17 € / 1 pieces
from 10 pieces
418,81 € / 1 pieces
from 20 pieces
405,44 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN3268 |
|---|---|
| Application Type: | Electric Machinery and Motor drives |
| Voltage: | 520 VAC |
| Current: | 75 A |
| Number of phases: | 3 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | yes |
| Performance Level: | very high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Dimensions: | 318 x 80 x 135 mm |
| Net weight: | 2900 g |
| Gross weight: | 3300 g |