FN3268-30-33
Schaffner*FN 3268-30-33 geringer Ableitstrom 3 Phase Slim Line Filter 520VAC, 30A, Low Leakage
Manufacturer Item No.:
810315-SF
Item number:
FN 3268-30-33
from 1 pieces
502,26 € / 1 pieces
from 5 pieces
386,35 € / 1 pieces
from 10 pieces
251,13 € / 1 pieces
from 50 pieces
243,60 € / 1 pieces
from 100 pieces
236,06 € / 1 pieces
from 200 pieces
228,53 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN3268 |
|---|---|
| Application Type: | Electric Machinery and Motor drives |
| Voltage: | 520 VAC |
| Current: | 30 A |
| Number of phases: | 3 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | yes |
| Performance Level: | very high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Dimensions: | 290 x 50 x 85 mm |
| Net weight: | 1200 g |
| Gross weight: | 1426 g |