FN3268-100-35
Schaffner*FN 3268-100-35 geringer Ableitstrom 3 Phase Slim Line Filter 520VAC, 100A, Low Leakage
Manufacturer Item No.:
810319-SF
Item number:
FN 3268-100-35
from 1 pieces
486,04 € / 1 pieces
from 5 pieces
471,46 € / 1 pieces
from 10 pieces
456,88 € / 1 pieces
from 20 pieces
442,30 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN3268 |
|---|---|
| Application Type: | Electric Machinery and Motor drives |
| Voltage: | 520 VAC |
| Current: | 100 A |
| Number of phases: | 3 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | yes |
| Performance Level: | very high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Dimensions: | 330 x 90 x 150 mm |
| Net weight: | 4100 g |
| Gross weight: | 4700 g |