FN2230-150-99-C2022-R99
Schaffner*FN 2230-150-99-C2022-R99 EV-DC Busbar Filter 500VDC, 150A, uF, 10MOhm
Manufacturer Item No.:
822424-SF
Item number:
FN 2230-150-99-C2022
from 1 pieces
217,51 € / 1 pieces
from 5 pieces
210,98 € / 1 pieces
from 10 pieces
204,46 € / 1 pieces
from 20 pieces
197,93 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | FN2230 |
|---|---|
| Application Type: | DC Charger |
| Voltage: | 500 VDC |
| Current: | 150 A |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Medical (B) Type: | no |
| Low Leakage Current: | no |
| Performance Level: | high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Mounting Type |
| Type (E) with Earthline Choke: | no |
| Type (S) Snap In: | no |
| Dimensions: | 205 x 163 x 95 mm |
| Net weight: | 2480 g |
| Gross weight: | 2960 g |