ED101-0.75-12M
Schaffner*ED 101-0.75-12M ED Common Mode Choke 300VAC, 0.75A, 12mH, Vertical V-High Diff.-Mode 0.9mH@10kHz,DC R 1.2 Ohm,FP10x20
Manufacturer Item No.:
822544-SF
Item number:
ED 101-0.75-12M
from 450 pieces
1,48 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1,44 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1,39 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,35 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | ED101 |
|---|---|
| Application Type: | Lighting Applications |
| Voltage: | 300 VAC |
| Current: | 0.75 A |
| Inductance: | 12 mH |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Performance Level: | very high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Dimensions: | 24.3 x 14.3 x 19.1 mm |
| Net weight: | 11.9 g |
| Gross weight: | 15.916 g |