ED100-0.5-15M
Schaffner*ED 100-0.5-15M ED Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 15mH, Vertical High Diff.-Mode 0.4mH@10kHz,DC R 2.0 Ohm, FP 10x20
Manufacturer Item No.:
822536-SF
Item number:
ED 100-0.5-15M
from 450 pieces
1,40 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1,36 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1,32 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,27 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | ED100 |
|---|---|
| Application Type: | Lighting Applications |
| Voltage: | 300 VAC |
| Current: | 0.5 A |
| Inductance: | 15 mH |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Performance Level: | very high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Dimensions: | 24.3 x 14.3 x 19.1 mm |
| Net weight: | 10.1 g |
| Gross weight: | 14.116 g |