ED100-0.2-40M
Schaffner*ED 100-0.2-40M ED Common Mode Choke 300VAC, 0.2A, 40mH, Vertical High Diff.-Mode 1.1mH@10kHz, DC R 10 Ohm, FP 10x20
Manufacturer Item No.:
822533-SF
Item number:
ED 100-0.2-40M
from 450 pieces
1,39 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1,35 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1,31 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,26 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | ED100 |
|---|---|
| Application Type: | Lighting Applications |
| Voltage: | 300 VAC |
| Current: | 0.2 A |
| Inductance: | 40 mH |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Performance Level: | very high |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Dimensions: | 24.3 x 14.3 x 19.1 mm |
| Net weight: | 9.4 g |
| Gross weight: | 13.416 g |