| Form factor: | 2.5" SSD |
|---|---|
| Type : | 3IE2-P |
| Capacity: | 64GB |
| Interface: | SATA |
| Flash Type: | iSLC |
| Temperature: | -40 to +85 °C |
| No. Of Channels: | 4 |
| Read (MB/s): | 530 |
| Write (MB/s): | 240 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |
| Form factor: | 2.5" SSD |
|---|---|
| Type : | 3IE2-P |
| Capacity: | 64GB |
| Interface: | SATA |
| Flash Type: | iSLC |
| Temperature: | -40 to +85 °C |
| No. Of Channels: | 4 |
| Read (MB/s): | 530 |
| Write (MB/s): | 240 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |