| Form factor: | Compact Flash |
|---|---|
| Type : | iCF 9000 |
| Capacity: | 8GB |
| Interface: | PATA |
| Flash Type: | SLC |
| Temperature: | 0 to +70 °C |
| No. Of Channels: | 4 |
| Read (MB/s): | 110 |
| Write (MB/s): | 70 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |
| Form factor: | Compact Flash |
|---|---|
| Type : | iCF 9000 |
| Capacity: | 8GB |
| Interface: | PATA |
| Flash Type: | SLC |
| Temperature: | 0 to +70 °C |
| No. Of Channels: | 4 |
| Read (MB/s): | 110 |
| Write (MB/s): | 70 |
| Flash Manufacturer: | Kioxia |