| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Blanview-2 |
| Size: | 3.2 in |
| Resolution: | 480x800 px |
| Data Interface: | MIPI |
| Dimensions: | 46.66 x 78.55 x 1.75mm |
| Panel Type: | VA |
| Brightness: | 400 cd/m2 |
| Contrast: | 700 |
| Viewing Angle: | Wide |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| MIPI: | 1 |
| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Blanview-2 |
| Size: | 3.2 in |
| Resolution: | 480x800 px |
| Data Interface: | MIPI |
| Dimensions: | 46.66 x 78.55 x 1.75mm |
| Panel Type: | VA |
| Brightness: | 400 cd/m2 |
| Contrast: | 700 |
| Viewing Angle: | Wide |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| MIPI: | 1 |