1-1696-788255
Schaltbau*C295 A/G/110EV-U2 Schütz 2pol.
Manufacturer Item No.:
1-1696-788255
Item number:
1-1696-788255
from 1 pieces
926,54 € / 1 pieces
from 5 pieces
772,11 € / 1 pieces
from 20 pieces
656,29 € / 1 pieces
from 50 pieces
594,53 € / 1 pieces
from 100 pieces
555,92 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C295 |
| Product Group: | C295A |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 2 |
| Coil Voltage: | 110 V |
| Operational Voltage: | 750 V |
| Operational Current: | 120 A |