1-1693-846022
Schaltbau*C193 T/ 24EV-U1 Schütz
Manufacturer Item No.:
1-1693-846022
Item number:
1-1693-846022
from 1 pieces
328,96 € / 1 pieces
from 5 pieces
274,13 € / 1 pieces
from 20 pieces
233,01 € / 1 pieces
from 50 pieces
211,07 € / 1 pieces
from 100 pieces
197,36 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C193 |
| Product Group: | C193T |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 1000 V |
| Operational Current: | 50 A |