1-1642-294443
Schaltbau*C162 G/ 26NV Schütz 1pol
Manufacturer Item No.:
1-1642-294443
Item number:
1-1642-294443
from 1 pieces
1.328,87 € / 1 pieces
from 5 pieces
996,66 € / 1 pieces
from 10 pieces
850,48 € / 1 pieces
from 20 pieces
747,49 € / 1 pieces
from 50 pieces
704,31 € / 1 pieces
from 100 pieces
664,44 € / 1 pieces
from 200 pieces
644,51 € / 1 pieces
from 250 pieces
631,21 € / 1 pieces
from 500 pieces
621,25 € / 1 pieces
from 1000 pieces
614,60 € / 1 pieces
from 1500 pieces
611,28 € / 1 pieces
from 2500 pieces
607,95 € / 1 pieces
from 5000 pieces
604,64 € / 1 pieces
from 7500 pieces
597,99 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C162 |
| Product Group: | C162G |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 26 V |
| Operational Voltage: | 450 V |
| Operational Current: | 250 A |