| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C165 |
| Product Group: | C165H |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | CO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 12 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 220 A |
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C165 |
| Product Group: | C165H |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | CO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 12 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 220 A |