1-1622-349394
Schaltbau*C164 H/ 48RX Schütz W (S164I/48V) ohne magn. Blasung !
Manufacturer Item No.:
1-1622-349394
Item number:
1-1622-349394
from 1 pieces
377,51 € / 1 pieces
from 5 pieces
314,60 € / 1 pieces
from 20 pieces
267,41 € / 1 pieces
from 50 pieces
242,24 € / 1 pieces
from 100 pieces
226,51 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C164 |
| Product Group: | C164H |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | CO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 48 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 140 A |