1-1620-211460
Schaltbau*C163 C/ 36EV-R1 Schütz S, incl. HK-C163 HK (Hilfskontaktgruppe) montiert
Manufacturer Item No.:
1-1620-211460
Item number:
1-1620-211460
from 1 pieces
260,14 € / 1 pieces
from 5 pieces
216,78 € / 1 pieces
from 20 pieces
184,26 € / 1 pieces
from 50 pieces
166,92 € / 1 pieces
from 100 pieces
156,08 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C163 |
| Product Group: | C163C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 36 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 100 A |