1-1620-127058
Schaltbau*C163C/48EV (alt: S163C1/48V )
Manufacturer Item No.:
1-1620-127058
Item number:
1-1620-127058
from 1 pieces
452,14 € / 1 pieces
from 5 pieces
344,49 € / 1 pieces
from 10 pieces
284,20 € / 1 pieces
from 20 pieces
245,45 € / 1 pieces
from 50 pieces
229,84 € / 1 pieces
from 100 pieces
215,31 € / 1 pieces
from 200 pieces
207,99 € / 1 pieces
from 250 pieces
203,68 € / 1 pieces
from 500 pieces
200,24 € / 1 pieces
from 1000 pieces
197,00 € / 1 pieces
from 1500 pieces
195,93 € / 1 pieces
from 2500 pieces
193,78 € / 1 pieces
from 5000 pieces
191,62 € / 1 pieces
from 7500 pieces
189,47 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C163 |
| Product Group: | C163C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | NO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 48 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 100 A |