| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | TFT Panel + Controller Board |
| Size: | 4.3 in |
| Resolution: | 480×272 px |
| Data Interface: | MCU |
| Dimensions: | 106.7 x 69.6mm |
| Panel Type: | 12H |
| Brightness: | 500 cd/m2 |
| Viewable Area: | 98.8×57.5 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| MCU: | 1 |
| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | TFT Panel + Controller Board |
| Size: | 4.3 in |
| Resolution: | 480×272 px |
| Data Interface: | MCU |
| Dimensions: | 106.7 x 69.6mm |
| Panel Type: | 12H |
| Brightness: | 500 cd/m2 |
| Viewable Area: | 98.8×57.5 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| MCU: | 1 |