| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Bar TFT |
| Size: | 3.9 in |
| Resolution: | 480×128 px |
| Data Interface: | RGB |
| Dimensions: | 105.5 x 37mm |
| Panel Type: | 6H |
| Brightness: | 400 cd/m2 |
| Viewable Area: | 97.04×27.34 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| RGB: | 1 |
| Touch Function: | PCAP |
| Display Class: | TFT |
|---|---|
| Display Sub-Class: | Bar TFT |
| Size: | 3.9 in |
| Resolution: | 480×128 px |
| Data Interface: | RGB |
| Dimensions: | 105.5 x 37mm |
| Panel Type: | 6H |
| Brightness: | 400 cd/m2 |
| Viewable Area: | 97.04×27.34 |
| Temperature: | -20 to +70°C |
| RGB: | 1 |
| Touch Function: | PCAP |