| Series: | T543 |
|---|---|
| Size: | V |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 220µF |
| ESR Value: | 25 mOhms |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 1.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |
| Series: | T543 |
|---|---|
| Size: | V |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 10 V |
| Capacity Value: | 220µF |
| ESR Value: | 25 mOhms |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 1.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |