T530X687M006ATE018
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*680µF/6,3V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T530X687M006ATE018
Item number:
T530X687M006ATE018+
from 500 pieces
3.579,50 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
3.323,90 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
3.102,30 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
2.908,40 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T530 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 6.3 V |
| Capacity Value: | 680µF |
| ESR Value: | 18 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |