T521X336M050ATE075
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*33µF/50V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T521X336M050ATE075
Item number:
T521X336M050ATE075+
from 500 pieces
4.340,30 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
4.030,30 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
3.761,60 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
3.526,50 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T521 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 50 V |
| Capacity Value: | 33µF |
| ESR Value: | 75 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |