T521V156M035ATE125
KEMET*Tan-Cap SMD/Size V*15µF/35V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T521V156M035ATE125
Item number:
T521V156M035ATE125+
from 1000 pieces
1.884,80 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
1.750,10 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
1.633,50 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
1.531,40 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T521 |
|---|---|
| Size: | V |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 35 V |
| Capacity Value: | 15µF |
| ESR Value: | 125 mOhms |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 1.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| Low ESR: | Ja |