T520V107M010ATE018
KEMET*Tan-Cap SMD/Size V*100µF/10V*±20%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T520V107M010ATE018
Item number:
T520V107M010ATE018+
Orderable, delivery time on request
plus Shipping and VAT
not_available_orderable_empty_shipping
Add to Favorites
Series:T520
Size:V
Tolerance Value:±20%
Voltage:10 V
Capacity Value:100µF
ESR Value:18 mOhms
Termination:100% Matte tin (Sn)-plated
Dimensions:7.3 x 4.3 x 1.8 mm
Reel Size:7 in