T494B106K025AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size B*10µF/25V*±10%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T494B106K025AT
Item number:
T494B106K025AT+
from 2000 pieces
458,80 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
426,00 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
397,60 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
372,80 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T494 |
|---|---|
| Size: | B |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 10µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 3.5 x 2.8 x 1.9 mm |
| Reel Size: | 7 in |