T494A225K020AT
KEMET*Tan-Cap SMD/Size A*2,2µF/20V*±10%*LOW ESR
Manufacturer Item No.:
T494A225K020AT
Item number:
T494A225K020AT+
from 2000 pieces
263,10 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
244,30 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
228,00 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
213,80 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T494 |
|---|---|
| Size: | A |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 20 V |
| Capacity Value: | 2,2µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 3.2 x 1.6 x 1.6 mm |
| Reel Size: | 7 in |