T492D156K025BH
KEMET*Tan-Cap SMD/Size D*15µF/25V*±10%
Manufacturer Item No.:
T492D156K025BH
Item number:
T492D156K025BH
from 500 pieces
2.450,00 € / 1000 pieces
from 1000 pieces
2.250,00 € / 1000 pieces
from 2000 pieces
2.100,00 € / 1000 pieces
from 4000 pieces
1.965,00 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
1.850,00 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T492 |
|---|---|
| Size: | D |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 15µF |
| Termination: | Standard solder coated (SnPb 5% Pb minimum) |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 2.8 mm |
| Reel Size: | 7 in |