T491X476K035AT7280
KEMET*Tan-Cap SMD/Size X*47µF/35V*±10%
Manufacturer Item No.:
T491X476K035AT7280
Item number:
T491X476K035AT7280+
from 2000 pieces
1.189,90 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
1.104,90 € / 1000 pieces
from 20000 pieces
1.031,20 € / 1000 pieces
from 40000 pieces
966,80 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | X |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 35 V |
| Capacity Value: | 47µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 4.3 x 4.0 mm |
| Reel Size: | 13 in |