T491E476M035ATAUTO
KEMET*Tan-Cap SMD/Size E*47µF/35V*±20%*AEC-Q200
Manufacturer Item No.:
T491E476M035ATAUTO
Item number:
T491E476M035ATAUTO+
from 500 pieces
3.960,20 € / 1000 pieces
from 2500 pieces
3.677,30 € / 1000 pieces
from 5000 pieces
3.432,10 € / 1000 pieces
from 10000 pieces
3.217,60 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | E |
| Tolerance Value: | ±20% |
| Voltage: | 35 V |
| Capacity Value: | 47µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 7.3 x 6.0 x 3.6 mm |
| Reel Size: | 7 in |
| AEC-Q200: | Ja |