T491A335K025ATAUTO7280
KEMET*Tan-Cap SMD/Size A*3,3µF/25V*±10%*AEC-Q200
Manufacturer Item No.:
T491A335K025ATAUTO7280
Item number:
T491A335K025AT7280+A
from 9000 pieces
188,90 € / 1000 pieces
from 45000 pieces
175,40 € / 1000 pieces
from 90000 pieces
163,70 € / 1000 pieces
from 180000 pieces
153,50 € / 1000 pieces
Add to Favorites
| Series: | T491 |
|---|---|
| Size: | A |
| Tolerance Value: | ±10% |
| Voltage: | 25 V |
| Capacity Value: | 3,3µF |
| Termination: | 100% Matte tin (Sn)-plated |
| Dimensions: | 3.2 x 1.6 x 1.6 mm |
| Reel Size: | 13 in |
| Automotive: | AEC-Q200 |