SIT3922AI-2BF-25NZ297.000000X
Dig. Contr. Diff. MEMS Oscillator 297.000000MHz 3225x0.75*LVDS*2.5V*10ppm*-40+85°C**PR±1600PPM*
Manufacturer Item No.:
SIT3922AI-2BF-25NZ297.000000X
Item number:
SIT3922AI-2BF-25NZ01
from 250 pieces
36,30 € / 1 pieces
from 1000 pieces
33,88 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Frequency : | 297 MHz |
|---|---|
| Stability: | ±10 ppm |
| Dimensions: | 3.2 x 2.5 mm |
| Voltage: | 2.5 VDC |
| Temperature: | -40 to +85°C |
| Option Pin: | No Connect |
| Signalling Type: | LVDS |
| Pull Range: | 1600PPM PR |