1-1622-300778
Schaltbau*C164 C/ 24EV-R1 Schütz S
Manufacturer Item No.:
1-1622-300778
Item number:
1-1622-300778
from 1 pieces
333,06 € / 1 pieces
from 5 pieces
277,54 € / 1 pieces
from 20 pieces
235,91 € / 1 pieces
from 50 pieces
213,71 € / 1 pieces
from 100 pieces
199,84 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Main Group: | Contactors |
|---|---|
| Series: | C164 |
| Product Group: | C164C |
| Main-Type: | Contactor |
| Sub-Type: | CO |
| Number of poles: | 1 |
| Coil Voltage: | 24 V |
| Operational Voltage: | 110 V |
| Operational Current: | 140 A |