RS622-2-02
Schaffner*RS 622-2-02 RS622 Common/Diff Mode Choke 250VAC, 2A
Manufacturer Item No.:
800412-SF
Item number:
RS 622-2-02
from 5 pieces
5,91 € / 1 pieces
from 15 pieces
4,22 € / 1 pieces
from 45 pieces
3,69 € / 1 pieces
from 105 pieces
3,28 € / 1 pieces
from 150 pieces
2,63 € / 1 pieces
from 300 pieces
2,46 € / 1 pieces
from 1500 pieces
2,39 € / 1 pieces
from 3000 pieces
2,31 € / 1 pieces
from 6000 pieces
2,24 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RS622 |
|---|---|
| Application Type: | Energy filtering and converters |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 2 A |
| Resistance: | 70 mOhm |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 29 g |
| Gross weight: | 32 g |