RS612-4-02
Schaffner*RS 612-4-02 RS612 Common/Diff Mode Choke 250VAC, 4A
Manufacturer Item No.:
800417-SF
Item number:
RS 612-4-02
from 5 pieces
3,18 € / 1 pieces
from 10 pieces
2,27 € / 1 pieces
from 25 pieces
1,99 € / 1 pieces
from 50 pieces
1,89 € / 1 pieces
from 100 pieces
1,41 € / 1 pieces
from 500 pieces
1,25 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,20 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RS612 |
|---|---|
| Application Type: | Energy filtering and converters |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 4 A |
| Resistance: | 10 mOhm |
| Inductance: | 0.003 mH |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 8 g |
| Gross weight: | 10 g |