RS512-4-02
Schaffner*RS 512-4-02 RS512 Common/Diff Mode Choke 250VAC, 4A
Manufacturer Item No.:
800421-SF
Item number:
RS 512-4-02
from 5 pieces
3,75 € / 1 pieces
from 10 pieces
2,68 € / 1 pieces
from 25 pieces
2,34 € / 1 pieces
from 50 pieces
2,23 € / 1 pieces
from 100 pieces
1,67 € / 1 pieces
from 250 pieces
1,62 € / 1 pieces
from 500 pieces
1,56 € / 1 pieces
from 2500 pieces
1,51 € / 1 pieces
from 5000 pieces
1,48 € / 1 pieces
from 10000 pieces
1,43 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RS512 |
|---|---|
| Application Type: | Energy filtering and converters |
| Voltage: | 250 VAC |
| Current: | 4 A |
| Resistance: | 10 mOhm |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Net weight: | 6 g |
| Gross weight: | 8 g |