RN242-1.4-02-27M
Schaffner*RN242-1.4-02-27M RN Common Mode Choke 300VAC, 1.4A, 27mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816576-SF
Item number:
RN 242-1.4-02-27M
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:1.4 A
Resistance:500 mOhm
Inductance:27 mH