RN242-1-02-33M
Schaffner*RN242-1-02-33M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 33mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816577-SF
Item number:
RN 242-1-02-33M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN242
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:810 mOhm
Inductance:33 mH