RN242-0.5-02-82M
Schaffner*RN242-0.5-02-82M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.5A, 82mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816575-SF
Item number:
RN 242-0.5-02-82M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN242
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.5 A
Resistance:2700 mOhm
Inductance:82 mH