RN232-2.5-02-5M6
Schaffner*RN232-2.5-02-5M6 RN Common Mode Choke 300VAC, 2.5A, 5.6mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816573-SF
Item number:
RN 232-2.5-02-5M6
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN232
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:2.5 A
Resistance:86 mOhm
Inductance:5.6 mH