RN232-1.6-02-10M
Schaffner*RN232-1.6-02-10M RN Common Mode Choke 300VAC,1.6A, 10mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816571-SF
Item number:
RN 232-1.6-02-10M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN232
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:1.6 A
Resistance:170 mOhm
Inductance:10 mH