RN232-0.6-02-47M
Schaffner*RN232-0.6-02-47M RN Common Mode Choke 300VAC, 0.6A, 47mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816570-SF
Item number:
RN 232-0.6-02-47M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
plus Shipping and VAT
Usually ships in 1 to 3 days
Add to Favorites
Series:RN232
Application Type:Switch-mode power applications
Voltage:300 VAC
Current:0.6 A
Resistance:1300 mOhm
Inductance:47 mH