RN222-3-02-4M5
Schaffner*RN222-3-02-4M5 RN Common Mode Choke 300VAC, 3A, 4.5mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816568-SF
Item number:
RN 222-3-02-4M5
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:3 A
Resistance:80 mOhm
Inductance:4.5 mH