RN222-2-02-6M8
Schaffner*RN222-2-02-6M8 RN Common Mode Choke 300VAC, 2A, 6.8mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816567-SF
Item number:
RN 222-2-02-6M8
In Stock.
Voltage:300 VAC
Current:2 A
Resistance:156 mOhm
Inductance:6.8 mH