RN222-1-02-33M
Schaffner*RN222-1-02-33M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 33mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
816565-SF
Item number:
RN 222-1-02-33M
Orderable, delivery time approx. 9 weeks
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:1300 mOhm
Inductance:33 mH