RN218-1-02-22M
Schaffner*RN 218-1-02-22M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 22mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
817637-SF
Item number:
RN 218-1-02-22M
from 1 pieces
2,00 € / 1 pieces
from 5 pieces
1,54 € / 1 pieces
from 10 pieces
1,33 € / 1 pieces
from 500 pieces
1,00 € / 1 pieces
from 2500 pieces
0,97 € / 1 pieces
from 5000 pieces
0,94 € / 1 pieces
from 10000 pieces
0,91 € / 1 pieces
Add to Favorites
| Series: | RN218 |
|---|---|
| Application Type: | Switch-mode power applications |
| Voltage: | 300 VAC |
| Current: | 1 A |
| Resistance: | 520 mOhm |
| Inductance: | 22 mH |
| Number of phases: | 1 |
| with Neutral: | no |
| Overvoltage Protection: | no |
| Assembly Option: | Leaded - Soldering Type |
| Dimensions: | 12.5 x 18 x 20 mm |
| Net weight: | 8 g |
| Gross weight: | 9 g |