RN216-1-02-15M
Schaffner*RN216-1-02-15M RN Common Mode Choke 300VAC, 1A, 15mH, Vertical
Manufacturer Item No.:
815713-SF
Item number:
RN 216-1-02-15M
Voltage:300 VAC
Current:1 A
Resistance:260 mOhm
Inductance:15 mH